Golden Rose Mattifying Mineral Powder

385ден

Новиот луксузен матифициран прав содржи минерални комплекси: цинк, бакар, магнезиум, манган и витамин Е.

Создава бариера помеѓу кожата и околината додека ѝ дозволува на кожата да дише. Уникатната формулација обезбедува природен мат финиш со свилена текстура која непречено се лизга и лесно се вклопува за беспрекорен тен на сите типови кожа.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115

Information

X