Golden Rose Make-Up Fixing Spray

295ден

Спрејот за фиксирање на шминка овозможува вашата шминка да изгледа одлично во текот на целиот ден со својата лесна и нелеплива формула.

Употреба: Добро протресете го шишето, држете го спрејот на 20-25 см подалеку од лицето. Испрскајте неколку пати со затворени очи. Почекајте да се исуши.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190121440 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X