Golden Rose Longstay Matte Face Powder

590ден

Мат пудрата за лице обезбедува одлична покривност и создава беспрекорен, мазен, мат и свиленкаст изглед на вашата кожа за 16 часа. Уникатната формулација и дава природен и мат изглед на вашата кожа. SPF15 во Формулата ја штити кожата од штетните сончеви зраци. Дерматолошки тестирано. Формула без парабени, парфеми и масла.

Начин на употреба: Може да се користи со неговиот сунѓер или со четка за пудра.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10

Information

X