Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

315ден

Совршен долготраен, течен мат кармин со целосна покриеност и непренослив, трае со часови на усните без тежина и без чувство на сувост.

Збогатен со витамин Е и масло од авокадо за да ги остави вашите усни меки, еластични и без чувство на лепливост. Лесно ги обложува вашите усни со својата кремаста, мазна текстура и флексибилен апликатор. По нанесувањето држете ги усните раздвоени неколку минути додека не се стегне. Лесно отстранување со двофазен отстранувач на шминка.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Specification

Опции

1, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Information

X