Golden Rose Lash Primer

185ден

Основата за маскара треба да го подобри волуменот и должината на трепките пред да нанесете маскара.

Формулата има активни состојки; Витамин Е, протеински деривати и провитамин Б5 (пантенол) кој има кондиционирачки, негувачки и зајакнувачки својства. Нанесете на трепките и веднаш потоа следете со маскара.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190121358 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X