Golden Rose Lash Loving Mascara

215ден

Софистицирана кремаста формула за интензивен волуменизиран и издолжен изглед на трепките. Новата четка со влакна ги премачкува трепките со исклучителна прецизност. Совршена текстурална комбинација на волумен и должина за секој тип на трепки, создава дефинирани трепки во текот на целиот ден. Веганска формула.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190440909 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X