Golden Rose Keratin Smooth Shampoo 430ml

185ден

Нежно ја чисти косата. Формулата содржи растителен кератин протеин и провитамин Б5 (пантенол) познати кои помагаат во поправка, зајакнување и негување на слабата и оштетена коса. Формулата е збогатена со хидратантно бадемово масло за мазна, мека и здрава коса.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190440985 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X