Golden Rose Just Touch Liquid Concealer

215ден

Нов коректор со средна покриеност кој ги коригира и крие круговите околу очите и осветлува со природен финиш. Ги прикрива флеките, црвенилото и ги покрива несовршеноста на кожата. Збогатен со ниацинамид (витамин Б3) и витамин Е, помага во навлажнување и заштита на кожата. Лесно нанесете го производот и раширете го со врвовите на прстите или со четка.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Information

X