Golden Rose Juicy Tint Lip & Cheek Stain

265ден

Лесна и хидратантна шминка за усни и образи што ги обои со природна живописна боја која трае цел ден. Формула што не се лепи, брзо се суши и лесно се нанесува, беспрекорно се спојува и создава од суптилна до живописна боја со само неколку потези.

Содржи хијалуронска киселина, органски гел од алое вера и навлажнувачки агенси за интензивна хидратација.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

Berry Kiss, Peach Sorbe, Pink Crush, Ruby Rose

Information

X