Golden Rose Highlighter Stick

365ден

Специјална формула за осветлување на лицето и деколтето. Лесно може да се нанесе над кожата или постоечката шминка за да се прикажат горните јагодички, лакот на веѓите, внатрешниот агол на очите и другите области за дефинирање.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1 Bright Gold, 2 Bright Pink

Information

X