Golden Rose Foundation Sponge with Handle

224ден

Сунѓерот за течна пудра со рачка го олеснува нанесувањето на течна или кремаста основа и кремасти руменила. Аголниот раб овозможува прецизно мешање. Користете влажно или суво. Измијте со сапун и топла вода по употреба и оставете да се исуши.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190120511 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X