Golden Rose Facial Cleansing Milk

440ден

Суштински, комплетен производ за секојдневно чистење и прочистување на кожата за нормална и сува кожа. Нежно ја отстранува сета шминка, нечистотија и загадување додека ја смирува и навлажнува кожата преку маслото од “Japonica Camellia (Tsubaki)”, дериватите на шеќер Hydraconcept, Сквалан, витамин Е и пантенол. Неговата лесна и свежа текстура ѝ дава на кожата да се чувствува прочистена, мека и измазнета. Нема додадени парафини и парабени.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070335 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X