Golden Rose Facial Cleansing Brush

220ден

Нежна четка за чистење на лицето за длабоко исчистена, свежа и мазна кожа.

Благодарение на неговите флексибилни синтетички влакна и специјални силиконски влошки, ги отстранува трагите од шминката и длабински го чисти лицето. Ги подобрува придобивките од средствата за чистење, погодни и за чистење со пена и за крем.

Употреба: Нанесете го средството за чистење на малку навлажнето лице и врат, масирајте со влажна четка со кружни движења за свежа и чиста кожа.

Избегнувајте употреба доколку кожата е скршена, модринка или изгорена.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X