Golden Rose Eyelash Curler

285ден

Нежен виткач за трепки кој обезбедува драматично трајно виткање на вашите трепки, обезбедува брзо, длабоко и трајно виткање без туткање или влечење на трепките.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070649 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X