Golden Rose Eyelash Adhesive

249ден

Ова лепило за трепки безбедно ги држи вашите вештачки трепки на место, безбедно за употреба со водоотпорна и хипоалергична формула.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070465 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X