Golden Rose Extreme Glitter Shine Nail Lacquer

95ден

Има совршени 12 пенливи нијанси кои може да се користат сами или да се надополнат со која било друга боја. Создава шармантни и гламурозни нокти.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, Бренд:

Specification

Опции

201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212

Information

X