Golden Rose Concealer & Corrector Crayon

155ден

Се лизга со мазно и лесно чувство. Сè што ви треба за да ги покриете, прикриете и поправите вашите несовршености. Одлично за допири под очите и точки. Содржи витамин Е.

Начин на употреба: Нацртајте директно под очите, околу носот или на флеки; потоа нежно измешајте со врвовите на прстите или со четка за коректор.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 6, 7

Information

X