Golden Rose Color Corrector Crayon

155ден

Овие нијанси помагаат да се насочат проблематичните области на лицето.

Зелена: го неутрализира изгледот на црвенилото
Виолетова: го неутрализира досадниот изглед на жолтилото
Жолта: ги неутрализира виолетовите поттонови
Праска: ги неутрализира темните кругови и дамки

Неговата свиленкаста и лесна текстура се лизга и лесно се спојува за природна, градлива покриеност која помага да се изедначи тонот на кожата.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

51, 53, 54

Information

X