Golden Rose Collagen Boost Conditioner 430ml

185ден

Нежно ја измазнува и хидрира косата. Косата се чувствува мека и изгледа здраво и сјајно.

Формулата збогатена со колаген од багрем, органско масло од арган и провитамин Б5 (пантенол) помага за длабинско навлажнување, негување, а истовремено ја зајакнува косата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190441210 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X