Golden Rose Body Mist Exotic Escape

395ден

Exotic Escape Body Mist со освежителна хармонија на мандарина, диња и круша во комбинација со ноти од јасмин, крин и лотос што ја остава кожата пријатно мирисна и освежена. Веганска формула.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432669 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X