Golden Rose Body Lotion Exotic Escape

395ден

Навлажнувачки лосион за тело Exotic Escape е формулиран со специјален хидратантен комплекс, шеа путер, кокосово масло, сончогледово масло и витамин Е, кои се познати по тоа што ја негуваат, хидратираат и штитат кожата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X