Golden Rose Baked Eyeshadow

325ден

Високо пигментирани и лесни за мешање, овие светкави сенки за очи може да се користат за природен сјај или драматичен сјај!

Секоја нијанса е испечена на теракота диск за да се обезбеди ултра богата, вкусна боја. Посветлите тонови работат прекрасно како хајлајтер. Може да се користи и како молив за очи, може да се користи влажно или суво.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 111, 113, 120, 130, 132, 134, 136

Information

X