Golden Rose 3D Mega Shine Lipgloss

275ден

3D Mega Shine Lipgloss со лесна формула се лизга на усните оставајќи висок сјај без чувство на лепливост. Се лизга беспрекорно додека создава изглед на засилен волумен со брилијантен 3D-димензионален сјај.

Специјално дизајнираниот апликатор има лесна, рамномерна апликација. Ги штити усните со масло од јојоба и витамин Е.

Достапен во бисерни со висок сјај, сјајни и светкави нијанси.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122

Information

X