Catherine Arley Compact Powder

295ден

Класична пудра за мазна и здрава кожа. Со својата луксузна свиленкаста текстура и дава на кожата кадифеен изглед. Обезбедува интегритет на бојата на вашата кожа со микронизирани пигменти.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

4, 5, 6, 7

Information

X