Sea Color Maxx Deluxe Hair Dye 2x50ml Blue

225ден

Развиени за дизајнирање живописна и шарена коса, овие полу-трајни бои за коса се производи „ready-to-use“ со 6 различни опции за боја. Погоден е за многу светла руса и светло руса коса. И дава сјај и мекост на вашата коса со ефект на кондиционер.

Не содржи амонијак и пероксид. Бојата е издржлива до 6-12 миења, во зависност од избраната нијанса и состојбата на косата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8683105620810 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X