Roxanne Vie EDP for Women 50ml

850ден

Првите ноти на парфемот Vie (La Vie Est Belle) ќе ве воодушеват со сочни есенции од црна рибизла и слатка круша. Срцето на композицијата пулсира во тонови на ирис, заедно со свиленкаст јасмин и шармантни цветови од портокал. Основата се состои од ретки зрна тонка, вкусни пралини, егзотични пачули и гурманска ванила.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110612939 Категорија: Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X