Marion Hair Color Shampoo

120ден

Колор шампон за коса Марион е исклучителен и безбеден производ за боење на косата на база на директни бои. Не содржи амонијак или пероксид. Екстрактот од алое и дава на вашата коса убава, жива боја и природен сјај.

Екстрактот од алое го олеснува чешлањето, а природниот блокатор на УВ ја штити косата од штетните ефекти на сончевата светлина. Бојата се задржува на косата од 4 до 8 миења, во зависност од времето на боење дадено во упатството за употреба.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опција

51 Light Pearl Blonde, 52 Velvet Brown, 53 Coffee Brown, 56 Intensive Red, 57 Dark Cherry, 58 Medium Brown, 59 Ebony Black, 61 Blonde, 62 Dark Blonde, 63 Chocolate Brown, 64 Hazelnut Brown, 65 Wine Red, 66 Wild Plum, 67 Claret, 69 Platinum Blonde, 71 Silver Blone, 72 Rose Gold, 73 Strawberry Blonde, 92 Titian, 93 Pomegranate, 94 Ruby, 95 Chestnut, 96 Mahogany, 97 Cherry, 98 Burgundy, 99 Aubergine

Information

X