Golden Rose Moisture Recovery Shampoo 430ml

185ден

Нежно ја чисти косата. Формулата содржи комбинација од кокосово млеко, масло од макадамија и провитамин Б5 (пантенол) познати кои помагаат за подмладување, хранливо и длабоко навлажнувачки чувство на косата. Косата се чувствува мазна, изгледа здраво и сјајно.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190440992 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X