Golden Rose Wedge Sponge Set

132ден

Овој 6-делен сунѓер од латекс е обликуван за да обезбеди лесно нанесување на шминка на сите делови од вашето лице.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190069629 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X