Golden Rose Shower Gel Just Romance

365ден

Купката за тело Just Romance нежно ја чисти вашата кожа без да се исуши со својот освежителен мирис и богата пена. Формулиран е со органска алое вера и провитамин Б5 (пантенол) кој е познат по тоа што ја негува, навлажнува и смирува кожата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432737 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X