Golden Rose Shower Gel Exotic Escape

365ден

Купката за тело Exotic Escape нежно ја чисти вашата кожа без да се исуши со својот освежителен мирис и богата пена. Формулиран е со органска алое вера и провитамин Б5 (пантенол) кој е познат по тоа што ја негува и навлажнува кожата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X