Golden Rose Purifying Tonic

295ден

Специјално формулиран за да ја разјасни и тонизира кожата додека ја остава во мека, мазна и прочистена состојба. Ги отстранува нечистотиите и остатоците од шминка по чистењето. Без додадени алкохол и парабени.

Употреба: Секое утро и навечер нанесете го на лицето и вратот со памук, откако ќе ја исчистите кожата. Производот не треба да се исплакнува.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070359 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X