Golden Rose Nude Tapered Highlighter Brush

245ден

Постигнете го вашиот совршен сјај со оваа четка со заострени влакна за прецизно нагласување на делови од вашето лице. Дава совршена количина на производ за лесно мешање.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432454 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X