Golden Rose Nude Tapered Blending Eyeshadow Brush

215ден

Четка за сенки за очи со долги и меки влакна за лесно нанесување и беспрекорно мешање на сенките за очи и контурата на очите со вистинскиот притисок што ви е потребен за нежно мешање.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432430 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X