Golden Rose Nail Expert Beauty Oil Nail & Cuticle

230ден

Ова интензивно масло ги поправа ноктите и кутикулите преку уникатна комбинација на навлажнувачки и хранливи ботанички масла како што се масло од сончогледово семе, масло од сладок бадем, масло од грозје, масло од авокадо, маслиново масло и со моќта на витаминот Е. Брзо се апсорбира, не мрсниот сув слој на база на масло ги штити плочите на ноктите и го враќа мекиот изглед на кутикулите на ноктите.

Начин на употреба: Нанесете капка на вашиот нокт и на контурите на ноктите. Нежно масирајте за да ја олесните неговата апсорпција за да го вратите изгледот на кутикулите.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X