Golden Rose Moisture Recovery Conditioner 430ml

185ден

Нежно ја измазнува и хидрира косата. Косата се чувствува мека и изгледа здраво и сјајно.

Формулата збогатена со кокосово млеко, масло од макадамија и провитамин Б5 (пантенол) помага за длабинско навлажнување, негување и истовремено зајакнување на косата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190441234 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X