Golden Rose Miss Beauty Colorpop Eye Pencil

120ден

Молив за очи Colourpop со живи нијанси и свиленкаста мека формула лесно се лизга по очните капаци. Создава атрактивен изглед со неонски нијанси на вашите очи.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1 Ocean Blue, 2 Neon Pink, 3 Vivid Purple, 4 Charm Yellow, 5 Bright Green, 6 Sweet Orange

Information

X