Golden Rose Matte Top Coat

155ден

Овој мат топ слој го менува обичниот лак за нокти во мат финиш. Може да се нанесува со различни стилови на лак за нокти.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X