Golden Rose Magic Kiss Color Changing Lipgloss

270ден

Мек и лесен сјај кој дава чиста сјајна розова нијанса на вашите усни. Лесно се нанесува. По нанесувањето ја менува розовата боја, според температурата и pH нивото на вашите усни. Заситено со масло од семе од грозје, путер од манго и витамин Е за да ги навлажнува и негува усните.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190514549 Категории:, , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X