Golden Rose Lipbalm

140ден

Ефективни состојки: Алое Вера, шеа путер, витамин Е за навлажнување на сувите, испукани усни и за нивно меко, мазно и убав изглед.

Богата со емолиенти за измазнување и заштита на усните од ефектите на сушење на сите временски услови. Ги штити вашите усни со SPF15 од штетните УВА/УВБ сончеви зраци.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

Cherry, Pomegranate, Strawberry, Pearl Shimmer & Moisturizer, Classic, Berry Mix

Information

X