Golden Rose Lip & Blush Velvet Touch

390ден

Lip & Blush е 2-во-1 кремаста формула која може да се користи на усните и образите за меко мат рамно. Свилената текстура создава шармантна деликатна шминка за природен изглед со својата долготрајнa покривка.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 6

Information

X