Golden Rose Kabuki Brush

247ден

Специјално дизајнирана кабуки четка во форма на S за беспрекорно нанесување, засенчување, контурирање и мешање на течности, кремасти и пудрасти производи за лице. Идеален за беспрекорна природна завршница.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190122393 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X