Golden Rose Hand Cream Just Romance

235ден

Кремот за раце Just Romance е пријатно миризлив и збогатен со витамин Е и провитамин Б5 (пантенол) кој ја храни, навлажнува и заштитува кожата со своите нежни активни состојки Шеа путер, памучно млеко, масло од репка, глицерин и алантоин.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432690 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X