Golden Rose Gray Hair Touch Up

260ден

Совршено се вклопува со сегашната боја на коса. Нема потреба од вода. Продолжува период помеѓу боење на косата. Изберете ја нијансата што е најблиску до вашата боја на коса. Нанесете директно на областа што сакате да ја допрете. Шампон за да се измие.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9

Information

X