Golden Rose Extreme Sparkle Eyeliner

240ден

Ова е исклучително блескав туш за очи кој создава гламурозен и прекрасен изглед и ги прави вашите очи блескави како ѕвезди. Со своите совршени бои ќе ви биде омилен за дневна и ноќна шминка.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103

Information

X