Golden Rose EDP Violet Mist

750ден1.050ден

Пенливиот бергамот и мандарина ја исполнуваат свежината на ѓумбирот и овошјето за да остават волшебен прв впечаток. Открива деликатен јасмин, чисто бели цветови и благородни розови нијанси прегрнати со неверојатни праски и анасон во срцето. Основата остава долготрајна и заводлива трага, притоа комбинирајќи топли дрвени ноти, величествениот килибар, слатката ванила и мекиот мошус.

30ml
100ml
Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категорија: Бренд:

Specification

Опции

30ml, 100ml

Information

X