Golden Rose Body Mist Spring Breeze

395ден

Спрејот за тело Spring Breeze има мирис на чиста сензуална мешавина на цвеќиња како Лотус, Роза, Фрезија загреани од мускусни килибарни ноти што ја оставаат кожата пријатно мирисна и освежена. Веганска формула.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432638 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X