Agiva Purple Hair Shampoo Anti-Brass 250ml

250ден

Ги неутрализира контрастните тонови и ги намалува несаканите портокалови и жолти тонови со својата ефикасна формула која содржи виолетови бои. Ја прави вашата коса да изгледа посветла и поубава уште од првата употреба.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8698703028289 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X