Agiva Apricot Scrub Peeling Gel 150ml

155ден

Пилинг гел од кајсија кој обезбедува чиста, мазна и сјајна кожа. Една недела по употреба, помага за прочистена и сјајна кожа. Нанесете на чиста кожа 3 пати неделно.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8698703026551 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X