Roxanne Body Mist Love Charm 165ml

420ден

Love Charm, трендовски допир! Спреј за тело со мирис кој се прилагодува на секоја личност! За разлика од парфем, овие спрејови се полесни и пријатни за употреба. Достапно во шишиња кои се лесни за носење.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110612830 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X